Pentru o experiență cât mai plăcută în sistemul Adservio vă recomandăm actualizarea browser-ului sau folosirea unui alt browser modern: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, etc.
Unități de învățământ care au ales Adservio
Alba
  • Scoala Gimnazială
    "Mihai Eminescu"
    com. Ighiu, str. Școlii. nr. 32
  • Liceul Teoretic
    "Petru Maior"
    Strada Vadului Nr. 1
Arad
  • Școala Gimnazială
    "”Gheorghe Popovici”"
    425
Argeș
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    Poienari
  • Colegiul Național
    "„Dinicu Golescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Vlădești”"
    -
Bacău
  • Colegiul Național
    "Ferdinand I"
    Strada George Bacovia nr. 45
  • Școala Gimnazială
    "„Nicolae Şova Poduri”"
    -
Bihor
  • Școala Gimnazială
    "ÎNV. GÂLGĂU IOSIF"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Lucreția Suciu”"
    -
Bistrița-Năsăud
  • Liceul Tehnologic
    "„Feldru”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Tiberiu Morariu”"
    -
Botoșani
  • Scoala
    "A.L Cuza"
    -
  • Colegiul Național
    "A.T. Laurian"
    Strada Nicolae Iorga 19, Botoșani
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1 Concești"
    -
  • Scoala Gimnaziala
    "Școala Gimnazială Nr. 1 Saveni"
    Str. Nicolae Iorga, nr. 3
Brăila
  • Școala Gimnazială
    "Al. I. Cuza"
    Strada Ghioceilor 12
  • Centrul Județean
    "de Resurse și Asistență Educațională"
    Bd. Cuza I. Al., 172
  • Școala Gimnazială
    "Ecaterina Teodoroiu"
    Ștefan cel Mare 483
  • Școala gimnazială
    "Gemenele"
    Com. Gemenele
  • Colegiul Național
    "Gheorghe Munteanu Murgoci"
    Bulevardul Independenței, Nr. 4
  • Colegiul Național
    "I.L.Caragiale"
    Strada Progresului
  • Școala Gimnazială
    "Mihai Viteazul"
    Strada Sebeșului
  • Colegiul național
    "Nicolae Bălcescu"
    B-dul Alexandru Ioan Cuza nr.182
  • Grădiniță
    "Nr.51 - "Alba Ca Zapada""
    Strada Nicolae Titulescu 36
  • Școala gimnazială
    "Romanu"
    Strada Republicii 55
Brașov
  • Școala Gimnazială
    "Cristian"
    Cristian
  • Liceul teoretic
    "George Moroianu"
    George Moroianu, nr. 110
  • Școala Gimnazială
    "Ghimbav"
    str. Pieții nr 70
  • Şcoala Gimnazială
    "Halchiu"
    Strada Feldioarei 471, Hălchiu 507080
  • Școala gimnazială
    "Sânpetru"
    Strada Căprioarei 2-3
București
  • Centrul de meditatii
    "Centrul de meditatii ElitEducation"
    Piata Rosetti 6, et 1, Ap. 1, Interfon 1
  • Școala gimnazială
    "Ferdinand I"
    Bulevardul Gării Obor 16
  • Grădiniță, Școala & Liceu
    "IOANID"
    Str. Nicolae Iorga nr. 21, București
  • Liceul Teoretic
    "Jean Monnet"
    Strada Jean Monnet 2, București 011957
  • Scoala Gimnaziala
    "Kids Palace"
    Str. Obolului, nr. 10, sector 4
  • Complexul Educațional
    "Laude-Reut"
    Strada Iuliu Barasch 15, București 030791 / Str. Cluceru Udricani 12 030782
  • Liceu
    "Little London"
    Iancu Nicolaie 65, Voluntari, Ilfov 077191
  • Colegiul
    "Mihai Eminescu"
    Strada George Georgescu 2, București 040133
  • Liceul Teoretic
    "Mihai Ionescu"
    Strada Căuzași, București 030167
  • Liceul Teoretic
    "Școala Europeană"
    Bulevardul Poligrafiei 69-71, București 013704
  • Fundația
    "Scoala Gimnaziala International Premium School of Bucharest"
    Sos. Berceni nr. 24
  • Liceul Teoretic
    "Școala mea"
    Strada Văliug, București 013986
  • Școala Primară
    "Școala Primară Ana Lugojana"
    București
  • Scoala
    "Sf. Andrei"
    -
  • Colegiul
    "Spiru Haret"
    Strada Italiană 17, București 020974
  • Liceul Teologic Adventist
    "Ştefan Demetrescu"
    Șoseaua Vitan-Bârzești 9-11
Buzău
  • Colegiul național
    "Bogdan Petriceicu Hasdeu"
    Bd-ul Gării, nr.1
  • Școala Gimnazială
    "Căpitan Aviator Mircea T. Bădulescu"
    Bd. Nicolae Bălcescu nr.28
  • Grădinița cu Program Prelungit
    "Cei șapte pitici"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Dimitrie Filipescu"
    Dimitrie Filipescu, Nr. 6
  • Liceul Agricol
    "DR. C. ANGELESCU"
    Crizantemelor, 17
  • Colegiul
    "Economic"
    Tudor Vladimirescu, Nr. 15
  • Școala Gimnazială
    "Episcop Dionisie Romano"
    -
  • Școala Gimnazială
    "George Emil Palade"
    Str. Spiru Haret nr.8
  • Școala Gimnazială
    "Grigore Baștan"
    Victoriei, Nr. 73
  • Liceul Tehnologic
    "Grigore C. Moisil"
    Iazul Morilor, Nr. 11
  • Liceul Tehnologic
    "Henri Coandă"
    Horticolei, Nr. 50
  • Liceul cu Program Sportiv
    "Iolanda Balas Soter"
    -
  • Liceul de Arte Buzău
    "Liceul de Arte "Margareta Sterian""
    Str. Bucegi, nr.6
  • Liceul
    "Liceul Special pentru Deficienţi de Vedere"
    Horticolei 54
  • Liceul Teoretic
    "Liceul Teoretic ”Alexandru Marghiloman”"
    str. Ivănețu nr. 7, Buzău
  • Liceul Tehnologic
    "Meserii și Servicii"
    -
  • Colegiul Național
    "Mihai Eminescu"
    Str. Independenței nr.22
  • Școala Gimnazială
    "Mihail Kogălniceanu"
    Transilvaniei, 313
  • Liceul Teoretic
    "Nicolae Iorga"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nicolae Titulescu"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nicu Constantinescu"
    Colonel Ion Buzoianu nr.109
  • Scoala Gimnaziala
    "Nr 11"
    Str. Chiristigii nr. 5
  • Școala Gimnaziala
    "P.H.Zangopol"
    Stupăriei 1
  • Şcoală Gimnazială
    "Şcoala Gimnazială comuna Amaru"
    Str. Principală, Nr. 50
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnaziala Nr. 7"
    Dorobanţi, Nr. 1
  • Școala cu clasele I - VIII
    "Școala Gimnazială ”Ion Creangă”"
    Victoriei 60A
  • Şcoala Gimnazială
    "Scutelnici"
    Scolii 17
  • Liceu
    "Seminarul Teologic Ortodox "Chesarie Episcopul""
    Aleea Episcopiei, nr. 1
  • Scoala Gimnaziala
    "Sfantul Apostol Andrei"
    -
  • Colegiul Național Pedagogic
    "Spiru Haret"
    Spiru Haret, nr 6
  • Liceul
    "Tehnic"
    Bulevardul Industriei
  • Școala Gimnazială
    "„Gheorghe Vernescu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Mihăilești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Podgoria”"
    -
Călărași
  • Şcoala Gimnazială
    "Carol I"
    -
Caraș-Severin
  • Școala Gimnazială
    "Copacele"
    -
Chișinău
  • Liceul de Creativitate și Inventică
    "Prometeu-Protalent"
    str. Alexei Șciusev 117
Cluj
  • Liceul Teoretic
    "Elf"
    str. Coșbuc nr. 1
  • Școala Gimnazială
    "Emil Isac"
    Strada Giordano Bruno 46, Cluj-Napoca 400243
  • Scoala Gimnaziala
    "Ioan Opriș"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Luna"
    124
  • Școala gimnazială
    "Scoala Gimnaziala Negreni"
    Str. Principala Nr. 206
  • Școala
    "Școala Gimnazială „Liviu Dan” Mociu, Județul Cluj"
    Principală 306-307
  • Şcoala Gimnazială
    "„Alexandru Vaida Voievod”"
    -
Constanța
  • Liceul
    "Agricol"
    Strada Palatului nr 1
  • Liceul Teoretic
    "Emil Racoviță"
    Strada Nicolae Bălcescu 14
  • Liceul Tehnologic
    "Gheorghe Miron Costin"
    Bulevardul Aurel Vlaicu 86, Constanța 900007
  • Colegiul Național
    "Mircea Cel Bătrân"
    Strada Ștefan cel Mare nr.6
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    Revoluţiei, nr. 5
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    Calea București 19
  • Şcoala Gimnazială
    "Nr. 1 „Valu Lui Traian”"
    DN3, Valu lui Traian 907300
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 28 "Dan Barbilian""
    Strada Decebal, Nr. 15
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1 Amzacea"
    Principala
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1 Peștera"
    Str. Florilor, Nr. 98
  • Școala Primară
    "Petre Ispirescu"
    Aleea Universitatii, Nr. 40
  • Şcoala Gimnazială
    "Scoala Gimnaziala nr. 1 Mircea Voda"
    Str. Primariei, nr. 45 Comuna Mircea Vodă, Constanța
  • Şcoala Gimnazială
    "Viceamiral Ioan Murgescu"
    Strada Mihai Eminescu, Valu lui Traian 907300
  • Liceul Tehnologic
    "„Ciobanu”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Ioan Cotovu”"
    Strada Constanței, Hârșova
  • Școala Gimnazială
    "„Ion Ghica”"
    -
Dâmbovița
  • Școala Gimnazială
    "Corbii mari"
    str.Principală 1
  • Școala Gimnazială
    "Corbii Mari 2"
    str.Principală 1
  • Liceul Teoretic
    "Ion Ghica"
    Strada Ana Ipătescu 81
  • Școala gimnazială
    "NR.3 Doicești"
    Str. Coloniei nr. 15
  • Școala Gimnazială
    "„Dragomirești”"
    -
Dolj
  • Școala Gimnazială
    "Henri Coandă"
    Str. Henri Coandă, Nr. 160
  • Liceul Teoretic
    "Mihai Viteazul"
    MĂRĂŞEŞTI NR. 5
  • ȘCOALA CLASELE I - VIII
    "SCOALA GIMNAZIALĂ "Alecsandru Nicolaid""
    Str. Eroilor 11
  • Școala cu clasele I-VIII
    "Școala Gimnazială Unirea"
    Sat Unirea, Comuna Unirea,Judetul Dolj, nr 5
  • Colegiul Național Pedagogic
    "Ștefan Velovan"
    Strada Amaradia, nr. 72
Galați
  • Școala Gimnazială
    "Doamna Nica"
    Strada Preot Gheorghe Gafton 7
  • Grădinița cu program prelungit
    "Elena Doamna"
    Str. Domneasca, nr. 114
  • Școala Gimnazială
    "Grigore Moisil"
    Strada Feroviarilor nr 19 A
  • Școala
    "Nr. 17"
    Costache Conachi, nr. 2
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 28"
    Strada Roșiori, Nr. 31
  • Grădinița cu program prelungit
    "Nr. 9"
    Str. Constructorilor, nr. 14
  • Şcoala Gimnazială
    "Sf. Impărați"
    Bd. Siderurgistilor, Nr. 17
  • Liceul Teoretic
    "Sfanta Maria"
    Strada Gheorghe Doja, Nr. 81
  • Colegiul Național
    "Vasile Alecsandri"
    Strada Nicolae Balcescu, Nr. 41
Giurgiu
  • Liceul tehnologic
    "Nr. 1"
    SERBAN CANTACUZINO -DJ 411 NR. 361
Gorj
  • Școala Gimnazială
    "Alexandru Ștefulescu"
    Calea Eroilor 32
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 2"
    -
  • Gradinita
    "PrikinDell"
    Calea Severinului 101
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Nr. 1 Motru"
    Str. Minerului nr. 3
  • Şcoala Gimnazială
    "Sfântul Nicolae"
    Str. 11 Iunie, Târgu Jiu, Gorj, 210112
  • Colegiul Național
    "Tudor Vladimirescu"
    Strada Unirii nr. 29
Harghita
  • Liceul Teoretic
    "„Kemény János Toplița”, Harghita"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Majláth Gusztáv Károly”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„O.C.Taslauanu”"
    Strada Dealului, nr. 9
  • Colegiul Național
    "„Octavian Goga”"
    -
Hunedoara
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 6"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„I.D.Sîrbu”"
    str. TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 5
  • Școala Gimnazială
    "„I.G. Duca”"
    -
  • Colegiul Național Pedagogic
    "„Regina Maria”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Sântămăria”"
    -
  • Seminarul Teologic Ortodox
    "„Sfânta Ecaterina” Prislop"
    -
Ialomița
  • Liceul Tehnologic
    "”Înalțarea Domnului""
    -
Iași
  • Școala postliceală sanitară
    "Aprendis"
    Bulevardul Ştefan cel Mare şi Sfânt, Nr. 67, etj 2
  • Colegiul
    "Costache Negruzzi"
    Str. Toma Cozma nr.4
  • Școala Gimnazială
    "Costuleni"
    -
  • Liceul Teoretic
    "Dimitrie Cantemir"
    Aleea Decebal 13, Iași 700259
  • Colegiul
    "Emil Racoviță"
    Aleea Nicolina 4, Iași 700221
  • Gradinița și școala primară
    "Euroed"
    Strada Florilor 3A, Iași 700513
  • Școala Gimnazială
    "Euroed"
    str. Florilor nr. 1 C
  • Colegiul
    "Garabet Ibraileanu"
    Strada Oastei 1, Iași 700478
  • Școala Gimnazială
    "Gh. I. Bratianu"
    -
  • Asociația TIM Educație
    "Grădinița Tesori"
    Iasi
  • Grădinița și Şcoala Primară
    "Hänsel und Gretel"
    Strada Lascăr Catargi 62, Iași 700107
  • ISCED3
    "Liceul Tehnologic „Haralamb Vasiliu”"
    Șoseaua Națională nr 88
  • LICEU
    "LICEUL TEHNOLOGIC „PETRU PONI” IAŞI"
    BULEVARDUL SOCOLA, NR 110
  • grădiniță, școală primară, gimnaziu, liceu
    "LICEUL TEORETIC VARLAAM MITROPOLITUL IAȘI"
    Strada Lascăr Catargi nr. 33
  • Colegiul Național
    "Mihai Eminescu"
    Strada Mihail Kogălniceanu nr. 10
  • Colegiul
    "Național"
    Str. Arcu 4, Iași 700125
  • Școala Gimnazială
    "Oboroceni"
    -
  • Colegiul
    "Richard Wurmbrand"
    Strada Smârdan 13, Iași 700399
  • Școala Gimnazială
    "Școala Gimnazială „Bogdan Petriceicu Hașdeu” Iași"
    Ion Creangă 27
  • Scoala Profesionala
    "ȘCOALA PROFESIONALĂ GROPNIȚA"
    Strada Principala nr.1
  • Seminarul Teologic Ortodox
    "Sf. Vasile cel Mare"
    Aleea Mihail Sadoveanu 46, Iași 700303
  • Colegiul Tehnic de Căi Ferate
    "Unirea"
    Strada Ceferiştilor Nr. 3
  • Școala Gimnazială
    "Valea Lupului"
    Strada Nucilor, Valea Lupului
  • Liceul Teoretic
    "Vasile Alecsandri"
    Strada Costache Negri 50, Iași 700071
  • Școala Gimnazială
    "Vînători"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Vlădeni"
    Str. Principală
  • Școala Gimnazială
    "”Mihai Codreanu”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Al I Cuza”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Brăești”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Butea”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Dimitrie Leonida”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Gh. Ciobanu”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Lascăr Rosseti”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Lespezi”"
    -
  • Liceul Agricol
    "„Mihail Kogălniceanu”"
    -
  • Școala Profesională
    "„Mogoșești”"
    -
  • Scoala
    "„Strunga”"
    -
  • Liceul Teoretic
    "„Test Nr. 2”"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "„Victor Mihailescu Craiu”"
    -
Ilfov
  • Școala Gimnazială
    "Constantin Băicoianu"
    Snagov, șos.Ghermănești nr.67, sat Ghermănești
  • Liceul Teoretic
    "Ioan Petruș"
    23 August nr. 4
  • liceu
    "Liceul Teoretic Traian Lalescu"
    Comuna Branesti
  • Școala Gimnazială
    "Mihai Eminescu"
    Ghermănești, Snagov
  • Şcoala Gimnazială
    "Nr 2 Fundeni"
    Str. Agricultorilor Nr. 18-20 Comuna Dobroești, Ilfov
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Școala gimnazială
    "Nr. 1"
    Giurgiului nr.220
  • Școala generală
    "Nr. 1"
    Sos. Bucuresti, 110
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 3"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr.1"
    Sos. Unirii, 6
  • Școala Primară și Gimnazială
    "Școala Gimnazială Pro Ingenio"
    Primaverii 14, Bragadiru
  • Școala
    "Ștefăneștii de Jos"
    Ștefăneştii De Jos NR.116
Maramureș
  • Gradinița
    "Grădinița cu Program Normal, Nr. 20"
    Baia Mare, Județul Maramureș
  • Scoala Gimnaziala
    "Internațională"
    Str Victor Babes nr 26B
  • Liceu
    "Liceul Teoretic "Emil Racovita""
    B-dul Republicii , Nr. 8
  • Scoala Gimnaziala
    "Lucian Blaga"
    Corp A: str. Progresului nr.38 Corp B: str. Vasile Alecsandri nr.56
  • Școala Gimnazială
    "Suciu de Sus"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dr. Victor Babeș”"
    -
  • Scoala de canto
    "„PS Academy”"
    Bulevardul Bucuresti nr 3 , etaj 3
Mureș
  • Colegiul Național
    "Colegiul Național „Mircea Eliade”"
    Str. 1 Decembrie 1918 nr. 31
  • Liceu
    "Gheorghe Sincai"
    Bulevardul 1848 nr 55, Târgu Mureș 540406
  • Școala Gimnazială
    "„Alexandru Ioan Cuza”"
    -
Neamț
  • Scoala Gimnaziala
    "Ion Creanga"
    -
  • ŞCOALA POSTLICEALĂ
    "Sanitară Moldova"
    Bd. Republicii, 1-3
  • Colegiul Tehnologic
    "Spiru Haret"
    str.Petru Rareș nr.26
  • Liceul Tehnologic
    "Vasile Sav"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "„Gheorghe Cartianu”"
    Bulevardul Traian
  • Şcoala Gimnazială
    "„Gheorghe Savinescu”"
    -
Olt
  • Colegiul National
    "Nicolae Titulescu"
    Aleea Rozelor Nr. 5
  • Școala Gimnazială
    "„Icoana”"
    Str. Principala
Prahova
  • Colegiul
    ""Ferdinand I""
    -
  • Liceul Tehnologic
    ""Gheorghe Ionescu-Sisești""
    -
  • Școala Gimnazială
    ""Lizeta-Paul Grecianu""
    -
  • Școala Gimnazială
    "Ariceștii Rahtivani cu clasele I - VIII"
    -
  • Şcoala Gimnazială
    "Brazi"
    Strada Lalelelor, nr.6 Comuna Brazi, Prahova
  • Școala Brătășanca
    "Filipestii de Targ"
    -
  • Scoala
    "Fulga"
    -
  • Şcoala Gimnazială
    "Nedelea"
    Sat Nedelea
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 1"
    -
  • Şcoala Gimnazială
    "Profesor Nicolae Simache"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Scoala Gimnaziala ”Andrei Mureșanu”, Ploiesti"
    TROTUS NR.4
  • Școala Gimnaziala
    "”Radu și Severa Novian”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Dîrvari”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Grigore Moisil Ploiești"
    str Aleea Laurilor, nr. 2A, bl. sala 1
  • Școala Gimnazială
    "„Podenii Noi”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Radu Stanian”"
    -
Sălaj
  • Colegiul Tehnic
    "„Alesandru Papiu Ilarian”"
    -
Satu-Mare
  • Grupul Şcolar
    "Simion Bărnuţiu"
    Str. Rákóczy Ferenc 12
Sibiu
  • Liceul
    "de Arte"
    -
  • Scoala Gimnaziala
    "Nr. 13, Sibiu"
    -
  • Scoala Gimnaziala
    "Sava Popovici Barcianu"
    -
  • Școala Primară
    "ȘCOALA PRIMARĂ ROMÂNO - FINLANDEZĂ"
    str. Dealului, nr. 6
Suceava
  • Școala Gimnazială
    "Bogdan Vodă"
    Calea Bucovinei nr.26
  • Liceu
    "Colegiul Silvic „Bucovina”"
    CALEA BUCOVINEI 56
  • Colegiul Național
    "Dragoș Vodă"
    Str. Liceului, nr.3
  • Școala Gimnazială
    "George Voevidca"
    Calea Bucovinei, Nr. 206
  • Scoala Gimnazială
    "Ion Creangă"
    -
  • Liceul Tehnologic
    "Liceul Tehnologic nr. 1 Câmpulung Moldovenesc"
    CALEA TRASILVANIEI NR.55
  • Liceul Teoretic
    "Liceul Teoretic „Filadelfia” Suceava"
    str. Narciselor, nr. 5E
  • Şcoala Gimnazială
    "Nr.1"
    Bulevardul Bucovina Nr. 16, Gura Humorului 725300
  • Colegiul Național
    "Petru Rareș"
    Str. Mihai Viteazu nr. 24
  • Școala Gimnazială
    "Simion Florea Marian"
    DN17, Ilișești 727130
  • Școala Gimnazială
    "Teodor V. Ștefanelli"
    Calea Transilvaniei 38A
Timiș
  • Scoala Gimnaziala
    "Curtea"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Nr. 4"
    Strada Victor Vlad Delamarina 21
  • Şcoala Gimnazială
    "Școala Gimnazială Izvin"
    Izvin, str.Preot Traian Pelea ,nr.55 , judet Timiș
  • Grădinița, Școală Primară, Școală Gimnazială
    "Wendy School"
    Aleea Ghirodei nr. 55/A
Tulcea
  • Liceul Tehnologic
    "Henri Coandă"
    Str. Tineretului, Nr. 2, 820235
  • Școala gimnazială
    "Ion Creangă"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Jijila"
    Str. Victoriei, Nr. 31
  • Școala Gimazială
    "Nicolae Iorga"
    -
  • Scoala Gimnazială
    "Nr.1 Măcin"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Panait Cerna"
    -
  • Școala Generală
    "„Gheorghe Banea”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Sf. Gheorghe”"
    -
  • Școala Gimnazială
    "„Turcoaia”"
    -
Vâlcea
  • Școala Gimnazială
    "„Ion C Constantinescu”"
    sat Cueni, nr.49
Vaslui
  • Liceul
    "Liceul Tehnologic „Nicolae Iorga”"
    str. 1 Decembrie, nr. 3
Vrancea
  • Colegiul Național
    "Al.I.Cuza"
    Cuza-Vodă, Nr. 47
  • Școala Gimnazială
    "Anghel Saligny"
    -
  • Colegiul Tehnic
    "Edmond Nicolau"
    1 Decembrie 1918, nr. 10
  • Grup Școlar
    "G.G. Longinescu"
    str. Mărășești, nr. 50
  • Colegiul Tehnic
    "Gheorghe Asachi"
    Moldova
  • Liceul de Artă
    "Gheorghe Tattarescu"
    Alecu Sihleanu, Nr. 6
  • Liceul Teoretic
    "Ioan Slavici"
    Bulevardul Independenței 2, Panciu 625400
  • Școala Gimnazială
    "Ion Basgan"
    Inginer Ion Basgan
  • Grup Școlar Colegiul Tehnic
    "Ion Mincu"
    -
  • Școală Gimnazială
    "Școala Gimnazială ”Oana Diana Renea„ Focșani"
    Dornei, Nr. 1
  • Colegiul Național Pedagogic
    "Spiru Haret"
    -
  • Școala Gimnazială
    "Ștefan cel Mare"
    Strada Ștefan cel Mare nr.12
  • Colegiul Tehnic
    "Valeriu D. Cotea"
    Cuza Vodă, Nr. 46
  • Şcoala Gimnazială
    "Vizantea-Razaseasca"
    Principală
  • Colegiul Tehnic
    "„Auto Traian Vuia”"
    -